Семінар “Використання аграрних відходів в біоенергетиці”
Період виконання проєкту 2014
Фінансування Joint Research Centre | European Commission
Послуги Організація семінарів
Сектор
Місце виконання проєкту Україна
Партнери Україна

Семінар «Використання аграрних відходів в біоенергетиці» був організований в Києві 25-26 вересня 2014 р Об’єднаним дослідницьким центром (JRC) Європейської комісії у співпраці з Науково-технічним центром «Біомаса», біоенергетичних асоціацією України та Завданням 43 «Біоенергетика» Міжнародного енергетичного агентства .

Семінар проводився в рамках програми JRC з розширення та Інтеграції з сусідніми країнами. В рамках цієї програми Об’єднаний дослідницький центр розробляє науково-технічне співробітництво з країнами, що не входять в ЄС (науково-дослідні організацій, органи державного управління, національні лабораторії та вчені). Метою програми є сприяння науково-технічному обміну.

Даний семінар був націлений на зміцнення міжнародного співробітництва в галузі біоенергетики і був зосереджений на Україні і Європі (Європейський союз, нові держави-члени, країни-кандидати, Сусідні країни), особливо щодо використання сільськогосподарського відходів для біоенергетики. Він був організований Інститутом енергетики та транспорту JRC в рамках програми REMM (картографування і моніторинг поновлюваних джерел енергії).

Презентації семінару (згідно з програмою), фото, а також інші матеріали даної події доступні на сайті JRC.