Семінар “Співробітництво в сфері біоенергетики Україна – Нідерланди” 2016
Період виконання проєкту 2016
Фінансування Netherlands Enterprise Agency
Послуги Організація семінарів
Сектор Біогаз та біометан Електрична енергія з біомаси та ТЕЦ Енергоефективність Рідкі біопалива Теплова енергія з біомаси
Місце виконання проєкту Київ, Україна

21 вересня 2016 р. у Києві відбувся семінар “Співробітництво в сфері біоенергетики Україна – Нідерланди”. Метою семінару було використання біомаси в централізованому теплопостачанні.

Україна зіткнулася з серйозними енергетичними проблемами, і біомаса може зробити істотний внесок у виробництво теплової енергії, електроенергії та біопалив. Україна, як і Нідерланди, перебуває у пошуку високоякісних і надійних альтернатив для досягнення більшої незалежності від традиційних джерел енергії. Нідерланди можуть бути ідеальним партнером України для співпраці у сфері підвищення рівня використання потенціалу виробництва надійної та високоякісної енергії з біомаси. У порівнянні з іншими країнами, Нідерланди скористались викликами для виявлення можливостей та комплексних рішень. Голландські рішення – ефективні, високотехнологічні, перевірені практикою та досвідом, та легкі у застосуванні. Голландські компанії мають великий досвід дослідження та промислового впровадження різних біоенергетичних технологій: анаеробного зброджування, прямого спалювання, сумісного спалювання, отримання енергії з відходів, виробництва біопалива та розвитку біо-орієнтованої економіки загалом.

Даний семінар був присвячений вивченню можливостей співпраці для розробки спільних біоенергетичних проектів в секторі теплопостачання на рівні муніципалітетів. Висловити свою зацікавленість та прийняти участь у індивідуальних В2В бізнес зустрічах (метчмейкінг) запрошуються українські компанії, державні установи та представники муніципалітетів.

Нижче Ви можете ознайомитись з презентаціями учасників семінару “Співробітництво в сфері біоенергетики Україна – Нідерланди”

 1. Вільям Мааскант, PIB. Біомаса від сільського і лісового господарства, як джерело для місцевих енергоефективних рішень – голландською технологією.
 2. Віллі Байен, KARA Energy Systems B.V. Голландська технологія, вироблено в Україні: Heateco – powered by KARA.
 3. Андрій Кирчів, АЕМУ. Енергоефективні міста України і проблеми та рішення для виробництва енергії з біомаси.
 4. Георгій Гелетуха, БАУ. Стан та перспективи розвитку біоенергетики в Україні. Перспективи впровадження конкурентного ринку теплової енергії.
 5. Кейс Квант, Нідерландська Агенція Підприємств, Міністерство економіки Нідерланди. Теплопостачання на основі біомаси в муніципальному секторі та промисловості в Нідерландах.
 6. Вольтер Ельберсен, Вагенінгенський університет, старший науковий співробітник в сфері біоенергетики. Стале виробництво біомаси в регіонах.
 7. Ґерхард Мьоген, BTG-BTL/Empyro, генеральний директор. Піроліз для підвищення цінності біомаси в Україні.
 8. Вільям Мааскант/Андрій Єфімов, PIB. Модель ЕСКО для місцевих опалювальних рішень.
 9. Володимир Лященко, Координатору проекту UNDP. Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні.
 10. Сергій Швайка, перший заступник міського голови, м. Миргород. Досвід м. Миргород Полтавської області у впровадженні теплопостачання на біомасі.
 11. Жак Базен, Університет прикладних наук Saxion, Нідерланди. Міжнародне співробітництво.
 12. Жак Базен, Університет прикладних наук Saxion, Нідерланди. Розробка бізнес моделі.