Другий національний Інформаційний День по проекту «Біоенергетика для Бізнесу» (В4В)
Період виконання проєкту 2015-2017
Фінансування Horizon 2020
Послуги Організація семінарів
Сектор Теплова енергія з біомаси
Місце виконання проєкту Київ, Україна

28 лютого 2017 року відбувся Другий Національний Інформаційний день про проекту “Біоенергетика для Бізнесу”. Метою заходу було представлення проекту «Біоенергетика для Бізнесу» (В4В). Представлення та обговорення поточних результатів виконання проекту в контексті розвитку теплової біоенергетики та ринку твердого біопалива в Україні.

Міжнародний проект «Біоенергетика для Бізнесу» сприяє (частковій) заміні викопного палива (наприклад, вугілля, нафти, газу), що використовується для опалення, доступними ресурсами біомаси (наприклад, побічними продуктами деревообробної промисловості, лісовою біомасою, гранулами, соломою та іншими сільськогосподарськими відходами) в Європейському Союзі та за його межами. Проект «Біоенергетика для Бізнесу» демонструє інвесторам і споживачам як використовувати біомасу енергоефективним і економічно-доцільним способом.

Проект концентрується на наступних основних напрямках: (І) Використання раціональних бізнес-моделей та фінансових моделей, (ІІ) Створення сприятливого середовища, (ІІІ) Ретельна оцінка та реалізація проектів з виробництва теплової енергії з біомаси для централізованого теплопостачання і для власних потреб виробника.

Нижче ви можете ознайомитись з презентаціями згідно програми Інформаційного дня.

1. Тетяна Желєзна, НТЦ «Біомаса». Представлення проекту «Біоенергетика для бізнесу» (В4В) та поточних результатів його виконання.

2. Георгій Гелетуха, НТЦ «Біомаса», БАУ. Сучасний стан та перспективи розвитку біоенергетики в Україні.

3. Ольга Гайдай, НТЦ «Біомаса». Ресурси твердої біомаси для виробництва теплової енергії в Україні. Кращі приклади використання.

4. Георгій Гелетуха, НТЦ «Біомаса», БАУ. Концепція впровадження конкуренції в централізованому теплопостачанні України.

5. Тетяна Желєзна, НТЦ «Біомаса». Створення конкурентного ринку біопалив в Україні.

6. Євген Олійник, Біоенергетична асоціація України (БАУ). Логістичні питання вибору біомаси для об’єктів теплової біоенергетики.