Рік вступу до НТЦ “Біомаса”: 2006

Освіта: Інженер – теплоенергетик, Національний технічний університет України “КПІ”, спеціальність «Котло та реакторобудування», 2002р.

Спеціалізація: Технології та обладнання для отримання теплової та електричної енергії з біомаси. Інженерні розрахунки котелень і ТЕЦ, енергетичних циклів, спеціальних розрахунків парових та водогрійних котлів. Розробка схемних і технічних рішень по створенню нового енергетичного обладнання, в т.ч. розробка та обгрунтування доцільності реконструкції котельного обладнання та будівництва нових котелень, що працюють на біопаливі. Розробка, аналіз і оцінка техніко-економічних показників інвестиційних проектів використання енергетичного обладнання, впровадження у виробництво, підготовка та реалізація будівельних проектів. РОзробка стратегій розвитку та управління проектами.

Досвід роботи:

Приймав участь в проектах UKEEP (Україна) , MOSEFF (Молдова) від ЄБРР в якості технічного консультанта при проведені енергоаудитів промислових та комунальних підприємств, USAID, GIZ, UNDP/ Досвід з підготовки та розробки проектно-кошторисної документації проектів енергетичного використання біомаси, маркетингові дослідження ринків енергетичного обладнання та біосировини. Значний досвід з оцінки та підготовки інвестиційних біоенергетичних проектів, проведення навчальних семінарів. Підготовка аналітичних матеріалів та наукових статей, участь в конференціях.

Попередній досвід роботи: Розробка промислових котельних установок для спалювання лушпиння соняшника на посаді інженера 1 категорії в КПНУ «Оргхарчопром». Займав посаду керівника групи в відділі головного конструктора СПКТБ «Енергомашпроект».

Контактна інформація:

E-mail: oleynik@secbiomass.com

Тел. +38 044 4532856