Другий тренінг-семінар «Біомаса у системі централізованого теплопостачання» по проекту «Біоенергетика для Бізнесу» (В4В)
Період виконання проєкту 2015-2017
Фінансування Horizon 2020
Послуги Організація семінарів
Сектор
Місце виконання проєкту Україна
Партнери 10 країн ЄС

06-07 вересня 2016 року відбувся другий тренінг-семінар «Біомаса у системі централізованого теплопостачання» про проекту «Біоенергетика для Бізнесу». Метою заходу було представлення та обговорення поточних результатів виконання проекту «Біоенергетика для Бізнесу» (В4В) в контексті розвитку теплової біоенергетики в Україні.

Міжнародний проект «Біоенергетика для Бізнесу» сприяє (частковій) заміні викопного палива (наприклад, вугілля, нафти, газу), що використовується для опалення, доступними ресурсами біомаси (наприклад, побічними продуктами деревообробної промисловості, лісовою біомасою, гранулами, соломою та іншими сільськогосподарськими відходами) в Європейському Союзі та за його межами. Проект «Біоенергетика для Бізнесу» демонструє інвесторам і споживачам як використовувати біомасу енергоефективним і економічно-доцільним способом. Проект концентрується на наступних основних напрямках: (І) Використання раціональних бізнес-моделей та фінансових моделей, (ІІ) Створення сприятливого середовища, (ІІІ) Ретельна оцінка та реалізація проектів з виробництва теплової енергії з біомаси для централізованого теплопостачання і для власних потреб виробника.

Нижче ви можете ознайомитись з презентаціями згідно програми тренінг-семінару.

  1. Тетяна Желєзна, НТЦ «Біомаса». Представлення проекту «Біоенергетика для бізнесу» (В4В). Перспективні сегменти ринку теплової енергії в Україні.
  2. Георгій Гелетуха, НТЦ «Біомаса». Перспективи впровадження конкурентного ринку теплової енергії в Україні.
  3. Євген Олійник, НТЦ «Біомаса». Аналіз ринку котлів на твердій біомасі в Україні.
  4. Ольга Гайдай, НТЦ «Біомаса». Теплова енергія з твердої біомаси в Україні: кращі приклади та можливості для розвитку.
  5. Тетяна Желєзна, НТЦ «Біомаса». Аналіз додаткових джерел деревного палива в Україні.
  6. Володимир Крамар, ТОВ «Біомаса-Карбон». Аналіз ринку пелет з біомаси в Україні.
  7. Анатолій Баштовий, НТЦ «Біомаса». Представлення електронного калькулятора (розробленого в рамках проекту В4В) для розрахунку параметрів біопалив.
  8. Тетяна Желєзна, НТЦ «Біомаса». Представлення електронного калькулятора (розробленого в рамках проекту В4В) для розрахунку техніко-економічних показників типових теплобіоенергетичних проектів.