Дата: 11 грудня 2020 р. Час: 10.00-13.30

Організатори: Науково-технічний центр “Біомаса” та Біоенергетична асоціація України.

Для участі в онлайн-зустрічі робочої групи проєкту BIOPLAT-EU необхідно зареєструватися за посиланням. На email, вказаний під час реєстрації, прийде лист із посиланням для приєднання.

Якщо Ви здійснюєте свою діяльність в Чернігівській області та цікавитесь вирощуванням енергетичних культур, Науково-технічний центр «Біомаса» запрошує Вас приєднатись до онлайн зустрічі робочої групи міжнародного проєкту «Сприяння сталому використанню малопродуктивних земель для біоенергетики через веб-платформу для Європи – BIOPLAT EU» європейської програми Горизонт 2020.

В рамках онлайн зустрічі робочої групи проєкту BIOPLAT-EU будуть представлені результати ідентифікації в Чернігівській області земель, що більше 5 років не використовуються для сільського господарства та потенційно можуть бути залучені для вирощування енергетичних рослин та подальшого виробництва енергії/палива. Заплановано обговорення із місцевими стейкхолдерами потенційних біоенергетичних ланцюжків доданої вартості та бар’єрів для реалізації таких біоенергетичних проєктів.

Детальніше про проєкт BIOPLAT-EU.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до координаторки проєкту BIOPLAT-EU в Україні Олександри Трибой: tryboi@secbiomass.com.

Програма онлайн зустрічі стейкхолдерів Чернігівської області

Якщо Ви зацікавлені у розвитку сектору біоенергетичних рослин у Вашому регіоні, будь ласка, пройдіть опитування за посиланням. Результати опитування будуть направлені до Держенергоефективності та допоможуть у розробці відповідних законодавчих актів на підтримку сектору вирощування енергетичних рослин в Україні.

This project has received funding from the European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No818083.