Пропонуємо Вам співпрацю в рамках виконання проекту «Сприяння сталому використанню малопродуктивних земель для біоенергетики через європейську веб-платформу – BIOPLAT‑EU» Європейської програми «Горизонт 2020 – Конкурентна низьковуглецева енергетика».

В проекті BIOPLAT-EU (www.bioplat.eu) буде створена інформаційна веб-платформа для сприяння реалізації інвестиційних біоенергетичних проектів на землях, що не придатні для сільськогосподарського виробництва, але які можуть бути використані для вирощування енергетичних культур (верба, тополя, міскантус та ін.).

Веб-платформа включатиме карту ділянок не придатних для сільськогосподарського виробництва земель в Європі та в Україні для потенційного вирощування енергетичних культур для біоенергетики, а також онлайн-інструмент для оцінки екологічних, економічних та соціальних впливів інвестиційних біоенергетичних проектів на цих землях.

У разі співпраці з проектом Ви:

  • здобудете доступ до веб-платформи із картою ділянок малопродуктивних земель та онлайн-інструментом для оцінки впливів біоенергетичних інвестиційних проектів;
  • отримаєте інформаційну підтримку щодо виробництва та переробки біомаси енергетичних культур, доступу до ринку та залучення фінансування;
  • візьмете участь у технічних екскурсіях та профільних семінарах проекту.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з проектом, просимо Вас:

  • надіслати контакти Вашої відповідальної особи на вказаний нижче email для внесення до списку стейкхолдерів та подальшої участі в проекті;
  • надати інформацією про те, чи є у Вашій області землі не придатні для сільськогосподарського виробництва (малопродуктивні, деградовані, техногенно забруднені, а також землі запасу та резервного фонду).

В рамках проекту будуть відібрані потенційні біоенергетичні інвестиційні проекти, для яких експерти проекту виконають оцінку впливів, техніко-економічну оцінку, а також розроблять фінансові-моделі для отримання фінансування.

Проект BIOPLAT-EU розпочався 1 листопада 2018 року і триватиме три роки. Цей проект отримав фінансування від програми досліджень та інновацій Горизонт 2020 Європейського Союзу за Грантовою Угодою № 818083.